Aktualności

Bramka kuriozum w lidze chorwackiej!

Hajduk - Slaven
Hajduk - Slaven
Ale nie ta, o której myślisz, że padła... na pierwszy rzut oka, tylko ta z bezpośredniej kontry :)


W 13. kolejce ligi chorwackiej zmierzyły się drużyny Hajduka Split i Slavena Belupo. Od 14. minuty goście prowadzili 1-0. Jednak do prawdziwych fajerwerków doszło w 74. minucie kiedy to wydawało się, że bramkarz gospodarzy popełnił koszmarny błąd przy wyrzucie piłki, ale niechcący dzięki niemu Hajduk strzelił drugiego gola, który praktycznie zamknął mecz.

Przypatrzcie się uważnie:Po lobie zawodnika Slavena zza pola karnego piłka zmierzała do bramki, jednak do niej nie wpadła, a jedynie odbiła się od słupka. Cały efekt spowodował bramkarz Hajduka, który wpadł w siatkę w takim momencie, że do złudzenia wyglądało to, jakby piłka wpadła do bramki.

____________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub lub znaleźć zawodnika na konkretną pozycję? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Większość pomyślała, że padł gol wyrównujący, łącznie z zawodnikami przyjezdnych, którzy zaczęli celebrować prawie zdobytą bramkę. Nawet bramkarz gości podbiegł do linii bocznej ciesząc się z pozornego wyrównania meczu  z wiceliderem tabeli. I to właśnie ich zgubiło, bo akcja toczyła się dalej i zawodnik Hajduka strzelił  zapewne jedną z najłatwiejszych bramek w karierze.

@AM

Zobacz także: Ribéry w wieku 36 lat rozwala Serie A!


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia
Premium

2020-09-03 13:44
Premium

2020-07-20 22:01

2020-07-17 14:01

2020-06-15 23:53