Aktualności

Ribéry w wieku 36 lat rozwala Serie A!

Franck Ribery - Fiorentina
Franck Ribéry - Fiorentina
Były reprezentant Francji wciąż gra na najwyższym poziomie w wieku, w którym większość piłkarzy ma już dawno koniec kariery za sobą.


Wydawało się, że po odejściu z Bayernu Franck Ribéry będzie powoli żegnał się z piłką i będzie raczej szukał opcji na piłkarską emeryturę za duże pieniądze. Tymczasem wybrał ligę włoską i udowadnia w Fiorentinie, że wiek to stan umysłu... i organizmu! A ten ma wciąż w wyśmienitej formie.

__________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub lub znaleźć zawodnika na konkretną pozycję? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Do tej pory wystąpił w dziewięciu z dwunastu spotkań strzelając dwa gole i rozdając dwie asysty. Biorąc jednak pod uwagę, że rozegrał niewiele ponad 50% minut ze wszystkich możliwych w tym sezonie, to ten dorobek robi naprawdę wrażenie:Mając tę jakość, którą demonstruje, wciąż imponuje szybkością i niesamowitym dryblingiem, co stanowi duże wsparcie drugiej linii Fiorentiny. Jego statystyki mogłyby jeszcze lepiej wyglądać, gdyby trafił do silniejszego zespołu. A na piłkarską emeryturę jeszcze będzie miał czas :)

@AM