Aktualności

Mówią ci, że masz jeszcze czas? Nie daj się uśpić!

Rodrygo - Champions League hat trick
Pierwszy hat trick Rodrygo w LM
Bardzo często młodym, utalentowanym zawodnikom trenerzy sprzedają śpiewkę, że mają jeszcze czas na granie i że przyjdzie na nich pora. Nie wiadomo kiedy... I nie wiadomo dlaczego tak mówią...


A tymczasem jak ktoś ma odpowiednie umiejętności i nie odstaje od reszty zespołu, a jedynym powodem braku gry jest brak doświadczenia, to właśnie na takich zawodników warto stawiać, bo gdzieś w końcu to doświadczenie muszą zebrać. Młody wiek nie powinien być w tym przypadku wadą, a jedynie zaletą takiego zawodnika i jeśli trener będzie miał otwartą głowę i odrobinę zaufania to na takiego zawodnika będzie stawiał.

__________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub lub znaleźć zawodnika na konkretną pozycję? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Zinedine Zidane nie obawia się stawiać na niespełna 19-letniego Rodrygo, bo wie, że chłopak, mimo młodego wieku może drużynie dać coś ekstra. I tak właśnie się stało w meczu przeciwko Galatasaray w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Real całe spotkanie wygrał aż 6:0, a młodziutki Brazylijczyk strzelił w tym spotkaniu aż trzy bramki!

Dumny strzelec hat-tricka w szatni po meczu zbiera autografy kolegów:


Z drugiej strony młodzi zawodnicy , którzy słyszą z ust trenera, że mają jeszcze czas nie powinni sobie tych słów brać zbytnio do serca i nie do końca się z nimi zgadzać, bo takie podejście usypia. Po to trenujesz i ciężko harujesz każdego dnia, żeby grać, a nie słuchać takich tekstów. Poproś o lepszy argument :)

@AM

Zobacz również: Przestań sędziować i zacznij wreszcie grać!