Aktualności

Trenuj z trenerami słynnego Celtiku Glasgow, w Polsce!

Rafał Kwiecień - Celtic Glasgow
To nowa oferta skierowana do zawodników w wieku od 7 do 21 lat, którzy mają szansę zwrócić na siebie uwagę trenerów ze Szkocji, a następnie wyjechać na obóz skautingowy organizowany przez Celtic Glasgow.


Rafał Kwiecień z Football Trials, zajmujący się organizacją test meczów (o których pisaliśmy tutaj), wraz ze swoimi współpracownikami stworzyli kolejne projekty: ObozyPiłkarskie.Pro oraz Keepermania.pl. I właśnie te dwa nowe podmioty od niedawna mogą pochwalić się współpracą ze słynnym szkockim klubem. Umowa partnerska z Celtikiem Glasgow została podpisana w styczniu 2019 roku, co nie było łatwym zadaniem. Rozmowy na temat współpracy trwały ponad pół roku i wiązały się z koniecznością lotów do Szkocji.

____________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


- Bardzo zależało nam na współpracy właśnie z tym klubem, ponieważ mają świetną akademię i mocno stawiają na swoich wychowanków. Od 2001 roku blisko 60 zawodników akademii zadebiutowało w pierwszym zespole Celtiku. Ponadto, wielu Polaków grało w tym klubie, a teraz w akademii Celtiku Glasgow mamy także reprezentanta Polski, młodziutkiego Roberta Rachwała - relacjonuje Rafał Kwiecień, koordynator projektów ObozyPiłkarskie.Pro i Keepermania.pl.Współpraca polega na szkoleniu kadry trenerskiej według systemu szkolenia Celtiku Glasgow oraz na organizacji obozów piłkarskich w Polsce i w Szkocji z udziałem trenerów z akademii Celtiku. Obozy skierowane są do zawodników w wieku od 7 do 21 lat, niezależnie od przynależności klubowej. Obozy odbędą się w terminach 7-13.07.2019 w Staszowie obok Kielc i 14-20.07.2019 w Zielonce pod Warszawą. Na obozach zawodnicy będą trenować według systemu szkolenia akademii Celtiku, gdzie będą obecni dwaj trenerzy z Glasgow, dwaj polscy asystenci, trener motoryczny, trener mentalny oraz fizjoterapeuta. Wyróżniający się zawodnicy będą mieli szansę wzięcia udziału w obozach skautingowych organizowanych corocznie przez wielokrotnego Mistrza Szkocji.

- W dniach 27-31.03.2019 roku gościliśmy w Glasgow, gdzie odbywała się 4-dniowa konferencja na temat funkcjonowania akademii Celtiku. Oglądaliśmy też treningi oraz mecze zespołów U-13, U-18, a także mieliśmy okazję obejrzeć słynne derby pomiędzy odwiecznymi rywalami Celtic i Rangers  - opowiada Rafał Kwiecień.Więcej szczegółów można znaleźć na stronach ObozyPilkarskie.Pro oraz Keepermania.pl lub pod telefonem kontaktowym: +48793377887

 


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2023-11-16 14:57

2023-10-10 22:55

2023-06-22 17:12

2023-05-28 20:56