Aktualności

Wojciech Ren – w pogoni za marzeniami.

Wojtek Ren - jeden na jeden.
Walka z dwoma obrońcami!
Sylwetka piłkarza, który nie bał się zaryzykować, postawił wszystko na jedną kartę i postanowił spróbować swych sił w lidze niemieckiej. Ciekawa opcja dla klubów z II lub III ligi.


Wojciech Ren dołączył do VfB 1921 Krieschow (Oberliga – 5 poziom rozgrywek w Niemczech w przerwie zimowej sezonu 2017/18. Wtedy jego klub był w strefie spadkowej tabeli. Zawodnik z Wielkopolski rozegrał udaną rundę strzelając 4 bramki i dokładając 2 asysty, rozgrywając większość spotkań w pełnym wymiarze czasowym. Był wybierany do "11" kolejki. VfB 1921 Krieschow ostatecznie zakończyło poprzedni sezon w środku tabeli (8 miejsce na 16 drużyn), ratując ligowy byt.

____________________________________________________________________


S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


24-letni wychowanek Amiki Wronki jest wysokim (187 cm wzrostu), dobrze zbudowanym zawodnikiem mogącym grać jako napastnik lub pomocnik, na obu skrzydłach. Jego wiodącą nogą jest lewa, ale dysponuje strzałem z obu nóg. Dobrze się czuje w pojedynkach 1 na 1 świetnie wykorzystując przy tym balans ciała.

Bramka Wojtka z poprzedniego sezonu (od 15 sekundy). Z łatwością mija 3 obrońców i kończy strzałem lewą nogą (wielka szkoda, że VfB 1921 Krieschow praktykuje nagrywanie swoich meczów... zza bramki):W obecnym sezonie Wojciech Ren dostaje zdecydowanie mniej okazji do wykazania się na boisku, ale gdy tylko pojawia się na boisku, skutecznie zaznacza swoją obecność. Dotychczas strzelił 2 bramki w rozgrywkach pucharowych i dołożył asystę w lidze.

Dwie bramki strzelone w rozgrywkach pucharowych (od 10 sekundy filmu):I druga bramka, wyjątkowej urody - po minięciu dwóch obrońców sadza na tyłku bramkarza i mieści piłkę przy słupku:Z naszych informacji wynika, że w obecnym sezonie Wojtek grywa mniej ze względów czysto pozasportowych. Być może wynika to z faktu, że w tym sezonie VfB 1921 Krieschow nie broni się już przed spadkiem, awans również im nie grozi i już zimą dadzą mu wolną rękę w szukaniu nowego pracodawcy, chcąc odciążyć budżet klubowy, tym bardziej, że jest jedynym Polakiem w składzie… Tym samym otwiera się duża szansa dla klubów III a nawet II-ligowych, bo taki mniej więcej poziom reprezentują kluby grający w niemieckiej Oberlidze, na wzmocnienie swojego zespołu.

Pełny profil zawodnika w SPORTFOLIO.pl (kliknij poniższy obrazek):Wojciech Ren jest bardzo ambitnym zawodnikiem, w pełni skoncentrowanym na swojej karierze. Prezentuje stuprocentowy profesjonalizm i jest gotów kontynuować grę praktycznie w każdym miejsc w Polsce  i nie tylko, pod warunkiem, że klub, który będzie chciał go pozyskać będzie odpowiedni dla jego umiejętności i będzie gwarantował dalszy rozwój. Kluby zainteresowane zaproszeniem piłkarza na testy mogą się kontaktować z nim bezpośrednio - numer telefonu podany w profilu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub informacji prosimy o kontakt na adres mailowy: info@sportfolio.pl.

Widać, że treningów na siłowni też nie odpuszcza...W drodze na mecz:@AM

Chcesz być bohaterem podobnego materiału? Napisz do nas: info@sportfolio.pl.


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2019-05-21 00:54
Premium

2019-05-19 12:59
Premium

2019-05-17 18:12
Premium

2019-05-08 11:50