Aktualności

Bramkarz poszukiwany do IV-ligowego klubu (woj. mazowieckie)

Bramkarz poszukiwany - 4 liga
Tak zwany szpital w drużynie - doskonała okazja do zaprezentowalnia się na boiskach 4 ligi mazowieckiej, choć jest kilka warunków.


Z powodu kontuzji bramkarzy klub z okolic Płocka poszukuje pilnie bramkarza. Jest to doskonała okazja, by praktycznie z miejsca wskoczyć do składu drużyny z 5 poziomu rozgrywkowego. Może to być ktoś zarówno z dużym doświadczeniem, jak i młody, perspektywiczny golkiper, którzy aktualnie nie mają miejsca w składzie.

____________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Z uwagi na fakt, że sezon już się rozpoczął, kandydat do bramki może być jedynie z niższej ligi (okręgówka i niżej) lub ktoś, kto miał przerwę w grze i jest aktualnie wolnym zawodnikiem (szczegóły do ustalenia). W grę wchodzi również wypożyczenie.

Zainteresowani są proszeni o wysłanie swoich zgłoszeń i po więcej szczegółów (konkretny klub, organizacja, trener, warunki etc.) na adres mailowy info@sportfolio.pl.

Do końca rundy pozostało jeszcze kilka meczów, a jeśli się sprawdzisz twoja decyzja może zaowocować dłuższą przygodą pod okiem trenera z dużym doświadczeniem boiskowym ;) Nic do stracenia - wiele do zyskania!

@AM


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2019-06-17 15:29

2019-06-14 20:18

2019-06-01 15:01

2019-05-29 21:22