Aktualności

Warsztaty skautingowe z Tomaszem Pasiecznym - ruszyły zapisy!

Tomasz Pasieczny - Warsztaty Skautingowe_Warszawa
Tomasz Pasieczny
Oficjalny skaut Arsenalu Londyn, przy współpracy z EkstraStats, organizuje kolejną edycję warsztatów skautingowych.


Tym razem na miejsce warsztatów została wybrana Warszawa, a do wyboru są dwa terminy: 26 lub 27 maja 2018. To kolejna edycja tych warsztatów w stolicy, które zawsze cieszyły się dużą popularnością.

Skauting w Polsce znajduje się dopiero w fazie rozwoju - mówiąc delikatnie, ale wprost, jesteśmy na początku tego procesu. A tu pojawia się okazja poznania pracy profesjonalnego skauta od kuchni, z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i dużym naciskiem na ćwiczenia praktyczne, które zawsze są poprzedzone odpowiednią dawką teorii. Zajęcia są dopasowywane zarówno do osób z pewnym doświadczeniem oraz do zupełnie początkujących.Tomek Pasieczny jest chyba najbardziej znanym polskim skautem, który od ponad 4 lat pracuje dla Arsenalu Londyn, a karierę skautingową zaczynał w Legii Warszawa, by później przemieść się do West Bromwich Albion. Posiada również międzynarodowe doświadczenie w zakresie prawa sportowego i zarządzania w sporcie.

>> SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAPISÓW ZNAJDZIECIE W TYM LINKU<<

Te warsztaty są wyjątkową okazją do wejścia w świat skautingu dla osób zainteresowanych tym zawodem, który w najbliższych latach zapewne będzie zyskiwał na popularności. Dodatkowym atutem jest zapewne stosunek jakości do ceny, bo kwota, która w tym wypadku nie jest wydatkiem, a inwestycją, jest naprawdę atrakcyjna. Zainteresowanych zachęcamy do zapisów, tym bardziej, że liczba miejsc jest zawsze ograniczona i zazwyczaj szybko zapełniana.

@AM


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2019-06-24 19:16

2019-06-20 15:09

2019-06-17 15:29

2019-06-14 20:18