Aktualności

Jak coś wygląda głupio, ale działa..., to nie jest głupie!

Bramkarz w murze
Bramkarz w murze Wigier!
Tak możnaby stwierdzić, z przymrużeniem oka, ale podobna sytuacja mogła się sprawdzić chyba tylko w polskiej lidze. I to na poziomie centralnym...


Do niezwykle kuriozalnej sytuacji, którą naprawdę niewielu potrafi zrozumieć (o ile ktokolwiek), doszło w meczu 2 ligi pomiędzy Błękitnymi Stargard i Wigrami Suwałki (1-0). Kiedy Błękitni szykowali się do wykonania rzutu wolnego tuż zza linii pola karnego rywali, dość nieoczekiwanie bramkarz gości sam stanął w murze, który przed chwilą ustawiał! :)

Nie wiadomo co było przyczyną takiego zachowania bramkarza - chęć zaskoczenia rywali czy jakaś zmyślna taktyka trenera przyjezdnych (?) Całą sytuację nagrał i podzielił się na twitterze Adam Delimat z serwisu "Łączy nas Piłka". Ale czy po tej sytuacji padł gol? Zobaczcie sami jak to wyglądało:

Zdziwko? Chyba nie do końca... bo przecież polska piłka to stan umysłu. Gospodarze, być może też bardzo zaskoczeni całą sytuacją, nie zorientowali się, że bramkarza przeciwników nie ma w bramce i sytuacji oczywiście nie wykorzystali! No bo znajdź zawodnika w Polsce na poziomie centralnym, nawet w ekstraklasie, który uderzy celnie nad murem pod poprzeczkę choćby... 6 razy na 10 ;)

Do tablicy wywołano nawet trenera Wigier, żeby wytłumaczył jaka filozofia stała za takim rozegraniem tego fragmentu gry. Dawid Szulczyk, który jest najmłodszym (30 lat) trenerem w drugoligowej stawce odpowiedział też dość enigmatycznie:Może to jakaś nowatorska taktyka wprowadzania przeciwnika w zakłopotanie? Nie wiemy... Ale pokażcie cwaniaka, który merytorycznie wytłumaczy co tam się odjaniepawliło?! Choć wbrew pozorom, teorii jest sporo, ale nam się zdaje, że może bramkarzowi Wigier za mocno wszedł futsal.

______________________________________________________________

Zdobądź wyjątkową koszulkę motywującą na mecze i / lub treningi! Kliknij zdjęcie i sprawdź szczegóły tej wyjątkowej oferty:_____________________________________________________________

A tak swoją drogą, to nie zastanawialiście się jak by to Pan Jacek rozrysował? ;)

Zobacz także: Najpiękniejsza bramka w karierze George'a Weah!


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2022-01-05 17:16

2021-12-28 14:09

2021-12-14 13:11
Premium

2021-12-07 23:29