Aktualności

Patryk Miklas - trzecia liga to cel minimum na najbliży sezon.

Patryk Miklas - Sparta
Patryk Miklas
Utalentowany skrzydłowy ze zbierającej świetne opinie akademii Pogoni Szczecin swoją wartość udowodnił na 4-ligowych boiskach. Nadszedł czas sprawdzianu przynajmniej o poziom wyżej.


Patryk Miklas jest wychowankiem Pomorzanina Nowogard, dość szybko jednak przeniósł się do akademii Pogoni Szczecin, gdzie spędził resztę juniorskiej kariery. Jako niespełna 18-latek zadebiutował nawet w 3-ligowych rezerwach Pogoni Szczecin, nie mogąc jednak liczyć na regularną grę w 3 lidze, postanowił "zejść krok niżej", by w 4-lidze zacząć zbierać porządne szlify w seniorskiej piłce.Urodzony w 2000 roku zawodnik, poprzednie dwa sezony spędził na wypożyczeniach w Sparcie Węgorzyno oraz Gryfie Kamień Pomorski. Niestety bezpardonowa walka na 4-ligowych boiskach sprawiła, że stosunkowo często musiał pauzować z powodu urazów. Jednak, gdy tylko był w pełni sił, za każdym razem był wyróżniającą się postacią swoich drużyn. Na 4-ligowych boiskach rozegrał około 30 spotkań, w których strzelił 13. bramek i rozdał co najmniej 15. asyst na koncie.

__________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub lub znaleźć zawodnika na konkretną pozycję? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Patryk Miklas w barwach Sparty Węgorzyno w meczu z Gryfem Kamień Pomorski zanotował hat-tricka!
Z uwagi na swoje walory szybkościowe Patryk Miklas zazwyczaj był wystawiany na skrzydłach, ale nieobca jest mu również pozycja napastnika. Będąc dobrze wyszkolonym technicznie i przy dobrym prowadzeniu piłki, świetnie czuje się w pojedynkach jeden na jeden. To jego największy atut i stara się z niego korzystać przy każdej nadarzającej się okazji. Potrafi mijać kilku przeciwników i dysponuje dobrym przeglądem pola oraz dokładnym podaniem - stąd pokaźna ilość asyst. Nie stroni jednak od gry w obronie, ma sporą liczbę odbiorów, a po każdej ewentualnej stracie, zanim wróci do obrony, stara się natychmiast zmusić przeciwnika do oddania piłki, wybicia lub niecelnego podania. Aby nie być gołosłownym prosimy obejrzeć krótką kompilację, która jest jedynie próbką jego możliwości:Będąc w pełni świadomy swoich walorów piłkarskich Patryk Miklas z szacunkiem, ale bez zbytniej tremy i respektu dla bardziej doświadczonych rywali nie obawiał się brać ciężaru gry na własne barki. Kiedy tylko jest zdrowy i w pełnym rytmie treningowym, w bardzo widoczny sposób wyrasta ponad poziom 4-ligowy. Dlatego teraz, kiedy w końcu wrócił do pełnej dyspozycji, drużyny z poziomu co najmniej 3 ligi, poszukujące ofensywnie usposobionego młodzieżowca powinny zaprosić go na testy i samemu przekonać się o jego możliwościach.

W zwycięskim pojedynku sam na sam z bramkarzem Gryfa Kamień Pomorski:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od odwiedzin profilu zawodnika, gdzie znajdą do niego bezpośredni kontakt (nr tel. dostępny po zalogowaniu) lub do kontaktu z nami pod adresem: info@sportfolio.pl

@AM

_____________________________________________________________


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia
Premium

2020-11-21 11:06

2020-11-20 11:50

2020-11-19 15:35

2020-10-21 21:04