Aktualności

Czwartoligowy klub poszukuje zawodników - śląskie / małopolskie!

Piłkarze poszukiwani - 4 liga
Piłkarze poszukiwani - 4 liga
Poszukiwani są przede wszystkim obrońcy, zarówno środkowi jak i boczni oraz klasyczna 'dziesiątka'.


Ambitny beniaminek 4 ligi (grupa: małopolska (zachód)) szuka zawodników doświadczonych na tym poziomie rozgrywkowym lub z wyższych lig do formacji obronnej - po rundzie jesiennej okazało się, że w tej formacji potrzebne są gruntowne zmiany. Poszukiwany jest również zawodnik na pozycję nr. "10".

__________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub lub znaleźć zawodnika na konkretną pozycję? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Klub ma ambitne plany rozwojowe, ale jak to bywa w przypadku beniaminków, często trzeba zapłacić tzw. frycowe. Stąd natychmiastowa reakcja władz klubu i trenera po zakończeniu rundy > celna diagnoza i szybkie działanie. Zainteresowani zawodnicy mogą zgłaszać swoje kandydatury bezpośrednio do trenera (szczegóły i dane kontaktowe: tutaj), lub na maila info@sportfolio.pl bądź wysyłając wiadomość prywatną na naszym fanpage'u.

Zawodnicy posiadający swój profil w naszym serwisie otrzymają bezpośrednie wsparcie naszego konsultanta - zapraszamy. Prosimy również o rozpowszechnianie tego wpisu i / lub podesłanie osobom, które mogą być zainteresowane ogłoszeniem, a mogły wcześniej, jakimś cudem ;), nie słyszeć o naszym serwisie. Dziękujemy :)

 


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia
Premium

2020-11-21 11:06

2020-11-20 11:50

2020-11-19 15:35

2020-10-21 21:04