Aktualności

Testy w niemieckim klubie FC Brandenburg Berlin - wymiana całego składu!

FC Brandenburg 03
Facebook/FC Brandenburg 03
Drużyna występująca na 6 poziomie rozgrywek w 13 kolejkach nie zdobyła nawet jednego punktu, stąd tak drastyczna decyzja władz klubu.


Sytuacja jednak nie jest zupełnie beznadziejna, a reakcja włodarzy berlińskiego FC Brandenburg 03 wydaje się słuszna i szybka, choć na pierwszy rzut oka tak to nie wygląda.

W klubie pojawił się nowy właściciel, który ma ambicje, aby jak najszybciej awansować na trzeci poziom rozgrywek w Niemczech, a za takimi planami musi pójść konkretne finansowanie.  I tu też sprawa wygląda konkretnie, bo ci, którzy przejdą pozytywnie testy mogą zarobić ok. 1500 euro miesięcznie i będą mieli zapewnione darmowe zakwaterowanie.

Wspomniane wyżej testy odbędą się w dniach 4-6 grudnia 2019 (środa - piątek), a decyzja o wynikach testów będzie ogłoszona w sobotę. Zawodnicy zaproszeni na testy będą mieli zapewnione noclegi oraz zwrot kosztów, natomiast trzeba będzie dotrzeć na własną rękę.

__________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub lub znaleźć zawodnika na konkretną pozycję? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Poziom na którym występuje FC Brandenburg odpowiada mniej więcej polskiej 3 lidze i właśnie zawodnicy z doświadczeniem na tym poziomie wzwyż są poszukiwani, chociaż wyróżniający się zawodnicy z 4 ligi również mają szansę zostać zaproszeni na testy. A poszukiwani są zawodnicy na każdą pozycję, bo jak wspomnieliśmy w tytule, praktycznie cała obecna drużyna jest do wymiany.

Warto jednak nadmienić, że nowy właściciel intensywnie inwestuje w infrastrukturę klubu, chcąc jak najszybciej przygotować się do awansów na wyższe poziomy rozgrywkowe. Mimo, że z ligi spadają 4 zespoły to obecny sezon i poziom ligowy jest jeszcze do uratowania, bo właściciel jest wyjątkowo zdeterminowany. W projekt mocno zaangażowany jest również Mariusz Kukiełka - były reprezentant Polski (20 występów; 3 gole) i zawodnik kilku polskich, greckich i niemieckich klubów.

Zainteresowanych testami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Adamem Czubakiem (facebook) lub WhatsApp: +353876100869.

Zawodnicy posiadający profil w SPORTFOLIO, którzy się zgłoszą na te testy będą mieli przewagę w postaci gotowego CV, przez co będą lepiej zapamiętani i dodatkowo otrzymają bezpośrednie wskazówki jak uzupełnić swój profil, by zwiększyć swoje szanse na zaproszenie na testy. W tym celu prosimy o wiadomość prywatną na fanpage'u SPORTFOLIOpl.