Aktualności

Młody zawodnik z solidnym 1-ligowym doświadczeniem wciąż pozostaje bez klubu.

Piotr Kwaśniewski - Wigry Suwałki
fot. suwalki24.pl
Okienko transferowe zostało zamknięte z końcem sierpnia, ale wciąż można jeszcze zgłaszać tzw. 'wolnych' zawodników. Jeśli ktoś szuka dynamicznego bocznego obrońcy / pomocnika - to nadarza się wyjątkowa okazja.


Piotr Kwaśniewski (rocznik 1997) przez ostatne 3 sezony regularnie grał na zapleczu Ekstraklasy notując w sumie 65 występów na poziomie 1 ligi. Poprzednie dwa sezony spędził w Wigrach Suwałki notując odpowiednio 25 spotkań w sezonie 2018/19 oraz 18 spotkań w sezonie 2017/18. Sezon 2016/17 spędził w MKS Kluczbork występując w 22 spotkaniach. 22-letni wychowanek ŁTS Łabędy pochodzi z Gliwic i większą część juniorskiej kariery spędził w Piaście Gliwice. Na swoim koncie ma również występy w reprezentacjach U-18, U-19 i U-20. Jego karierę rok po roku można prześledzić w serwisach transfermarkt czy 90minut.

____________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub lub znaleźć zawodnika na konkretną pozycję? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Ostatnio występował głównie na pozycji prawego obrońcy, ale nieobca jest mu gra na obu skrzydłach, a w razie konieczności na lewej obronie też sobie poradzi. Jest zawodnikiem bardzo ambitnym, nie stroniącym od ciężkiej pracy zarówno w meczach, jak i na treningach. Poza tym dysponuje, koniecznymi na ww. pozycjach, dużą szybkością i wydolnością. Celne dośrodkowania są jego atutem, a dobre czytanie gry pozwala mu na nieszablonowe zagrania do wychodzących na wolne pozycje zawodników.

Oto próbka jego umiejętności:Piotr Kwaśniewski po wywalczeniu z Wigrami w zeszłym sezonie utrzymania w 1 lidze, rozwiązał swój kontrakt z klubem za porozumieniem stron. Pod koniec poprzedniego okienka transferowego, aby zachować rytm treningowo - meczowy, związał się z Gwarkiem Ornontowice, w którym występował w rundzie jesiennej. W obecnym okienku ma wolną rękę, aby związać się z klubami z wyższych lig, które odpowiadają jego umiejętnościom i doświadczeniu. To wyjątkowa okazja dla klubów z poziomu centralnego na tym etapie rozgrywek, gdzie już wiadomo na jakich pozycjach przydałoby się wzmocnienie / uzupełnienie składu.

Bramka dla MKS Kluczbork (początek akcji 1 min. 40 sek. filmu):Zainteresowane kluby / osoby mogą bezpośrednio skontaktować się z zawodnikiem (numer podany w profilu - dostępny po zalogowaniu) lub napisać na adres: info@sportfolio.pl.

@AM