Aktualności

30-dniowy program przygotowawczy do rundy wiosennej.

Majer Footblall - okres przygotowawczy
fot. Youbute.com/MajerFootball
Jak wykorzystać przerwę w rozgrywkach na dodatkowe treningi indywidualne lub w niewielkich grupach - prezentuje Alan Majerski na swoim kanale na youtubie.


Przerwa zimowa pomiędzy rundami w Polsce jest wyjątkowo długa, szczególnie w niższych ligach. Z drugiej strony, praktycznie wszyscy, którzy mieli jakąkolwiek styczność z zachodnią piłką zwracają uwagę na jedną, podstawową różnicę w porównaniu z rodzimym futbolem – chodzi oczywiście o intensywność, nie tylko gry, ale przede wszystkim treningu. Wniosek, zatem, nasuwa się tylko jeden – za mało trenujemy i to na wszystkich poziomach rozgrywkowych.

____________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Wciąż popularne jest u nas narzekanie na konieczność rozgrywania spotkań co trzy dni, że zawodnicy są przeciążeni i tym często tłumaczy się słabsze wyniki. A tymczasem we wszystkich topowych ligach jest to normalka i nikt nie narzeka, a piłkarze po prostu są odpowiednio do takiego sezonu przygotowywani.

A co właśnie z niższymi ligami, gdzie często treningi odbywają się raptem trzy razy w tygodniu, a w weekendy rozgrywane są sparingi i to tylko wtedy, gdy pogoda na to pozwoli? Jeśli masz ambicję, żeby dostać się do ligi, gdzie wszystko jest o wiele lepiej zorganizowane, a w dalszej perspektywie wyjazd do silniejszej ligi za granicą, masz tylko jedno wyjście – musisz sam zadbać o dodatkowe treningi.Jeśli nie wiesz jak zorganizować i rozplanować dodatkowe treningi to z pewnością pomocny będzie kanał na youtubie  MajerFootball prowadzony przez Alana Majerskiego. Całkiem niedawno ruszył z nowym projektem indywidualnych treningów, które mogą być zarówno wstępnym przygotowaniem do okresu przedsezonowego w klubie, jak i jego uzupełnieniem.  Celem projektu jest udokumentowanie 28-30 dni treningów indywidualnych, które można wykorzystać według własnych zapotrzebowań w trakcie zimowej przerwy przed rundą wiosenną.

Codziennie wrzucany jest nowy odcinek i każdy z nich zajmuje się innym elementem gry, także nudy nie ma :) Oto kilka pierwszych udokumentowanych dni treningowych:

Dotychczas powstało już 14 odcinków, kolejnych 10 znajdziecie na bezpośrednio na kanale MajerFootball, a w kolejnych dniach zapewne pojawiać się będą kolejne - zatem warto zasubskrybować kanał i śledzić go na bieżąco.

Alan Majerski sam jest zawodnikiem Polonii Nysa – czołowej drużyny opolskiej grupy IV ligi. W swoim dorobku ma również 4-letni pobyt w juniorskich drużynach Górnika Zabrze oraz epizod w Ślęzie Wroclaw, ale ostatecznie wrócił do macierzystego klubu, którego barw broni trzeci sezon z rzędu. Ponadto, mimo wciąż młodego wieku, pracuje jako asystent trenera w młodszych rocznikach oraz prowadzi z nimi treningi indywidualne.  Jak znajduje jeszcze czas na prowadzenie kanału na youtubie – tego dokładnie nie wiemy, ale jak widać po efektach, w naszej opinii daje radę! :)

AKTUALIZACJA: Z wielką przykrością otrzymaliśmy informację od Alana Majerskiego, że z przyczyn zdrowotnych jego program musiał zostać skrócony do dwóch tygodni. Niestety, w tym okresie pogoda nie oszczędza nikogo i tym razem padło na Alana. Życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia liczymy, że podobny program będzie mógł być w pełni zrealizowany w innym terminie.

@AM

Prowadzisz kanał piłkarski na youtubie i chciałbyś go wypromować? Napisz do nas na priv na facebooku lub na adres email: info@sportfolio.pl


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2019-05-21 00:54
Premium

2019-05-19 12:59
Premium

2019-05-17 18:12
Premium

2019-05-08 11:50