Aktualności

Tomasz Bartosiak - czas na prawdziwą szansę na wyższym poziomie rozgrywek.

Tomasz Bartosiak - sylwetka
Tomasz Bartosiak
25-letni wychowanek Broni Radom od kilku już lat występuje naprzemiennie w zespołach IV ligi oraz okręgówki, za każdym razem będąc postacią wyróżniającą się zarówno strzelonymi bramkami, jak i rozdanymi asystami.


Jako 19-latek Tomasz Bartosiak był ostrożnie wprowadzany do gry w trzecioligowej Broni Radom, ale to jeszcze nie był chyba moment i okoliczności, żeby pokazać pełnię swoich możliwości. Dodatkowo mecze, które rozegrał, to było raczej zbieranie minut, niż gra od początku spotkania. W sezonie 2013/14 co prawda wystąpił w 17 spotkaniach, ale tylko raz w pierwszym składzie,  a w sumie to było zaledwie 243 minuty spędzone na boisku. To i ciężko było o imponujące statystyki.

____________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Dlatego w przerwie zimowej zdecydował się „zejść nieco niżej”, żeby zacząć dostawać szanse w pełnym wymiarze czasowym. I od razu pojawiły się bramki oraz asysty.  Sam zawodnik najlepiej czuje się na boisku występując w roli napastnika, natomiast często ustawiany przez trenerów w pomocy i na skrzydłach notuje wiele asyst, co tylko potwierdza jego wartość dodaną dla każdej drużyny, dla której występował. Liczby świadczą same za siebie:W sezonie 2018/19 Tomek występował w 4-ligowym Granacie Skarżysko, który praktycznie do końca liczył się w walce o 3 ligę. Był wyróżniającą się postacią drużyny strzelając 13 bramek i rozdając 5 asyst w całym sezonie. W rozgrywkach pucharowych dołożył jeszcze 6 bramek i 2 asysty.

W barwach Granatu Skarżysko - bo prawdziwi faceci nie boją się koloru różowego ;)W rundzie jesiennej sezonu 2019/20 Tomasz Bartosiak przeniósł się do Prochu Pionki (4-liga; grupa mazowiecka (południe)). Wystąpił w 13 spotkaniach, w których strzelił 3 bramki i dołożył 2 asysty, choć w niektórych meczach z powodu braków kadrowych wystawiany był również na prawej obronie. Na wiosnę zawodnik będzie zapewne szukał nowych wyzwań, najchętniej na wyższym poziomie rozgrywkowym.

Zebrane doświadczenie na poziomie 4 ligi oraz okręgówki, jak również fakt, że za każdym razem się wyróżniał udowadnia, że Tomek zasługuje na kolejną szansę sprawdzenia się na poziomie, co najmniej, 3 ligi. Kluby szukające wzmocnień i potrzebujące dynamicznych, ofensywnych zawodników, którzy mają realny wpływ na strzelanie bramek, powinny zainteresować się jego osobą. Tym bardziej, że w nadchodzącym okienku transferowym w przypadku oferty klubu z wyższej ligi Proch Pionki nie będzie blokował jego ewentualnego odejścia.

Skróty występów z sezonu 2018/19 i 2019/20 (Granat Skarżysko / Proch Pionki):A oto krótki filmik pokazujący próbkę umiejętności zawodnika z sezonu 2014/15:Zainteresowane kluby mogą kontaktować się z Tomaszem bezpośrednio (dane kontaktowe w profilu) lub z redakcją SPORTFOLIO.pl pisząc na adres: info@sportfolio.pl Zapraszamy!

Z piłką przy nodze czuje się najlepiej... cały na biało ;)Na skrzydle też zagra...Pojedynki biegowe też lubi:Twartdej walki nie unika:Jeden na jeden? Proszę bardzo!Chcesz być bohaterem podobnego materiału? Napisz do nas: info@sportfolio.pl .

@AM
Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia
Premium

2023-06-22 17:12
Premium

2023-05-28 20:56

2023-05-23 15:36
Premium

2023-05-17 16:27