Aktualności

Lukas Podolski pozamiatał w Szczecinie! Do kadry go! A nie, czekaj... :)

Lukas Podolski - bramka sezonu
Lukas Podolski z golem sezonu!
Zawodnik Górnika Zabrze popisał się fenomenalnym uderzeniem zza połowy i jak sam przyznał, takiego gola jeszcze nigdy w swojej karierze nie strzelił.
Trzeba na wstępie nadmienić, że Zabrzanie nie byli faworytem spotkania z silną Pogonią, ale że wygrają na wyjeździe aż 4-1, to zapewne niewielu przewidziało, o ile w ogóle tacy byli.
_______________________________________________________

Koszulka z mentalnym tatuażem na sercu! Załóż profil i zdobądź ją!______________________________________________________

Górnik już w 56 minucie prowadził 3-1 po bramce Włodarczyka, co było nie lada zdziwieniem dla miejscowych kibiców, ale w 73 minucie spotkania Podolski zaszokował wszystkich - łącznie z kibicami Górnika, a nawet trenera, którego mina wyrażała niedowierzanie.
Po stracie piłki na połowie przeciwnika, ta trafiła do Podolskiego, który widział, że bramkarz gospodarzy dość daleko wyszedł z bramki. Nie zastanawiając się ani chwili, uderzył lewą nogą, którą, jak sam twierdzi, ma jedną z najlepiej ułożonych na świecie. A do tego ma niesamowitą moc, co wszyscy widzieli z opadniętymi szczękami, gdy futbolówka idealnie wpadła do bramki!

Tym uderzeniem 37-letni weteran zamknął wynik spotkania i widać, że drużyna Górnika jest na fali wznoszącej, bo w poprzedniej kolejce pokonali u siebie rewelacyjnego beniaminka z Łodzi - Widzew - również trzema bramkami (3-0). Aktualnie Górnik zajmuje 11. miejsce w tabeli, ale jak utrzyma taką formę, to tylko kwestia czasu, gdy znajdzie się w górnej połówce Ekstraklasy. I tak się zastanawiamy, czy gdyby Podolski nie miał tak pięknej karty zapisanej w reprezentacji Niemiec, to czy nie pojawiłyby się głosy, żeby go Michniewicz zabrał na mundial do Kataru w roli dżokera ;)
@AM
____________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz wsparcia i chcesz się wypromować? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Wykorzystaj w pełni swój potencjał!.

____________________________________________________________________


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2024-07-08 21:16

2023-11-16 14:57

2023-06-22 17:12

2023-05-28 20:56