Aktualności

Pół godziny bramek Lewandowskiego!

250 bramek Lewandowskiego
250 bramek Lewandowskiego
Youtubowy kanał Bundesligi przygotował kompilację wszystkich bramek, które Lewy dotychczas strzelił w Bundeslidze w barwach Borussii oraz Bayernu.


Takie wyróżnienie, to oczywiście efekt nagród, które zbiera polski napastnik za najlepszego piłkarza na świecie w 2020 roku. Aby pokazać wszystkie 251 goli (te 250 bramek w tytule, to zaokrąglenie dla ładnego efektu) potrzebne było ponad półgodzinne wideo!

______________________________________________________________

Zdobądź wyjątkową koszulkę motywującą na mecze i / lub treningi! Kliknij zdjęcie i sprawdź szczegóły tej wyjątkowej oferty:_____________________________________________________________

I warto nadmienić, że są to bramki strzelone tylko w Bundeslidze, a kompilacja nie zawiera bramek pucharowych. W sumie to kanał Bundesligi mógł się wstrzymać jeszcze chwilę z publikacją tego filmu do przerwy świąteczno-noworocznej, bo dzień po jego opublikowaniu Robert dołożył jeszcze dwie bramki i rok 2020 zamknie imponującą liczbą 253 goli!

A tak to wyglądało w praktyce - mniej więcej co 5 sekund kolejne trafienie ;)To prawdziwy rarytas nie tylko dla klasycznych napastników, żeby podpatrzeć jak Lewandowski ustawiał się przy strzelonych bramkach, ale i dla wszystkich miłośników piłki, żeby podelektować się bramkami najlepszego napastnika nie tylko w Bundeslidze, ale i na całym świecie w 2020 roku!

____________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz wsparcia i chcesz się wypromować? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Robert zapewne swój dorobek będzie jeszcze powiększał w latach kolejnych i oby jak najdłużej cieszył siebie i nas taką skutecznością, bo drugiego takiego napadziora mieć nie będziemy jeszcze długo... o ile kiedykolwiek, w ogóle.

I teraz pytanie, ilu się znajdzie twardzieli, którzy obejrzą materiał od początku do końca? ;) Dajcie znać w komentarzu!

@AM


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2023-11-16 14:57

2023-10-10 22:55

2023-06-22 17:12

2023-05-28 20:56