Aktualności

Czyż to nie jest najpiękniejszy wolej zakończony bramką w historii?!

Irvin Cardona goal
Irvin Cardona - wolej
W trzeciej kolejce Ligue 1 padł kosmiczny wręcz gol, a wolej po którym padła ta niesamowita bramka przejdzie do historii jako jednen z najpiękniejszych od kiedy zaczęto grać w futbol.


W trzeciej kolejce ligi francuskiej mierzyły się drużyny Dijon oraz Brest. Goście wygrali to spotkanie 2-0, ale prawdziwą perełką okazała się bramka ustalająca wynik w 95 minucie meczu.

____________________________________________________________________

S
zukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub lub znaleźć zawodnika na konkretną pozycję? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Cała akcja rozpoczęła się blisko środkowej linii boiska, gdy po przechwycie goście przeprowadzili szybką akcję lewym skrzydłem. Precyzyjne dośrodkowanie wykończył w niezwykle ekwilibrystyczny sposób 23-letni napastnik - Irvin Cardona. Uderzył niezwykle precyzyjnie, z wysokiego pułapu, tuż pod poprzeczkę, obok zdezorientowanego bramkarza:
       W zwolnionym tempie to uderzenie wygląda niczym z japońskiej kreskówki, w której głównym bohaterem był kapitan Tsubasa Ozora! Całą akcję wraz z powtórkami można zobaczyć w serwisie Youtube (link do wideo). Nie zamieszczamy wideo tutaj, gdyż Ligue 1 blokuje możliwość oglądania choćby skrótów czy bramek w innych serwisach.

______________________________________________________________

Zdobądź wyjątkową koszulkę motywującą na mecze i / lub treningi! Kliknij zdjęcie i sprawdź szczegóły tej wyjątkowej oferty:_____________________________________________________________

Należy jedynie żałować, że ta bramka padła na stadionie tylko w niewielkiej części wypełnionym kibicami, oczywiście z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem. Przy pełnym stadionie ta bramka wywarłaby jeszcze większe wrażenie, bo zapewne uciszyłaby skandujących kibiców gospodarzy, z których część, po otrząśnięciu się z szoku, prawdopodobnie sama zaczęłaby bić brawo.

@AM


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia
Premium

2021-12-07 23:29

2021-10-30 13:53

2021-08-28 00:02