Aktualności

To, co dziś jest tylko marzeniem, wkrótce będzie Twoją rzeczywistością!

Twoja rzeczywistość
SPORTFOLIO.pl
Z tą myślą musisz zaczynać i kończyć każdy trening oraz mecz, jeśli chcesz, aby to marzenie faktycznie się spełniło.
Jeśli już zdecydowałeś się i wybrałeś swoją życiową drogę – to dobrze, bo grunt, to wiedzieć w jakim kierunku się zmierza. Bez konkretnego celu, tak naprawdę, każda droga cię 'tam' zaprowadzi. Jednak, skoro już wiesz co ma być Twoją przyszłością, musisz cały czas pamiętać lub przypominać sobie o nadrzędnym celu i zrobić absolutnie wszystko, żeby nigdy nie tracić go z oczu.

Bardzo celnie ujął to Friedrich Nietzshe:

"Podstawową  formą  ludzkiej  głupoty  jest      ciągłe  zapominanie  o tym,  do czego dążymy".

Przyznaj uczciwie, ile razy łapałeś się na tym, że Twój cel gdzieś umknął, nie miałeś go cały czas w głowie przychodząc na kolejne treningi czy mecze... A często tylko sama myśl o celu, jego wyraźny obraz, potrafi sprawić, że uwolnią się dodatkowe pokłady energii w twoim organizmie – czujesz to? Niby ogólnie pamiętamy, ale jednak w ferworze dnia, walki na boisku, zmęczenia czy choćby problemów dnia codziennego, często zapominamy o tym, po co tak naprawdę jesteś na treningu bądź nawet na meczu i zaczynasz nieświadomie odpuszczać. Nie dajesz z siebie absolutnie wszystkiego.

Jeśli masz taką determinację i serducho do walki jak ten gościu, za każdym razem, gdy wychodzisz na boisko, to dalej czytać nie musisz ;)
Co zatem zrobić, żeby o nadrzędnym celu cały czas pamiętać? Trzeba, przede wszystkim, złożyć obietnicę samemu sobie, że będzie się do tego celu dążyło za wszelką cenę i tak często o tej obietnicy sobie przypominać, aż w twoim umyśle wyryje się, a wręcz  wygraweruje swego rodzaju mentalny tatuaż, który sprawi, że każdą jednostkę treningową lub mecz będziesz zaczynał z tą jedną myślą w głowie – to będzie działać jak automat i twoje nastawienie będzie przełączać cię w tryb ciężkiej pracy i walki o każdą piłkę, każdy kawałek boiska. (Mowa jest o piłce nożnej, ale ten mechanizm będzie oczywiście skuteczny w każdej innej dyscyplinie sportu, a  nawet w każdej dziedzinie życia).

Można to oczywiście samemu to wytrenować, ale mamy dla ciebie coś ekstra. Jedyną w swoim rodzaju koszulkę motywującą na treningi, mecze lub inne okazje. Koszulkę z wypisanymi na sercu tymi słowami, o których masz cały czas pamiętać i zadaniem tej koszulki jest właśnie w tym ci pomóc. Niezbyt nachalnie, ale zawsze skutecznie.

Musisz ją mieć!Nie jest do kupienia w zwykłym sklepie. To limitowana edycja i jest dostępna jedynie dla użytkowników PREMIUM naszego serwisu, którzy mają aktywne konto na pół roku. To naprawdę niewiele za to wszystko, co może uczynić dla ciebie ta wyjątkowa koszulka. Ale to jeszcze nie wszystko!

No czyż nie jest kozacka?!Dodatkowo zyskujesz pomoc przy stworzeniu i prawidłowym wypełnieniu profilu, jego promocji, doradztwo przy prowadzeniu kariery, a także pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów, z jakimi spotykają się młodzi sportowcy – generalnie pomożemy we wszystkim, czym powinien zajmować się dobry menedżer!

Oczywiście, aby zamówić konto PREMIUM musisz najpierw założyć profil w naszym serwisie - zatem, nie ma na co czekać, do dzieła!*Skontaktujemy się bezpośrednio z każdym użytkownikiem, który zamówi półroczne konto PREMIUM w celu ustalenia rozmiaru koszulki oraz szczegółów wysyłki. Odpowiemy też na wszelkie pytania.

*Ilość koszulek jest ograniczona i w sytuacji braku odpowiedniego rozmiaru, oczekiwanie na wysyłkę może wydłużyć się do 3-4 tygodni.Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2024-07-08 21:16

2023-11-16 14:57

2023-06-22 17:12

2023-05-28 20:56