Aktualności

Czwartoligowy klub poszukuje zawodników!

K.S. Clepardia Kraków
K.S. Clepardia Kraków
Świetna okazja do rozwoju i sprawdzenia się w IV lidze oferuje klub poszukujący przede wszystkim obrońców, ale zawodnicy na inne pozycje mają również szansę.


Zeszłoroczny beniaminek IV ligi K.S. Clepardia Kraków, po zapewnieniu sobie utrzymania na tym poziomie rozgrywek w sezonie 2017/18 na przyszły sezon zapewne mierzy nieco wyżej w kolejnym. Tym samym, na zbliżający się sezon poszukuje zawodników, głównie na pozycje defensywne, ale kandydaci na inne pozycje będą również rozważani.

____________________________________________________________________

Szukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz wypromować swój klub? >> ZAREJESTRUJ SIĘ W NASZYM SERWISIE I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________Pozyskujący klub oferuje dobre warunki rozwoju piłkarskiego, co powinno być podstawowym kryterium przy wyborze klubu, przede wszystkim przez młodych zawodników. Dobre pokazanie się w IV lidze otwiera drogę co najmniej do III ligi, a także na centralny poziom rozgrywek.

> LINK DO OGŁOSZENIA O NABORZE DO K.S. CLEPARDIA KRAKÓW <

Obiekt klubu K.S. Clepardia Kraków:

Świętowanie awansu do IV ligi:Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do ogłoszenia (kliknij tutaj), gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje, których chętnie udzieli trener Krzysztof Król. Ogłoszenie jest skierowane przede wszystkim do zawodników z Krakowa i okolic, ale piłkarze nawet spoza małopolskiego, którzy są gotowi przenieść się do Krakowa lub okolic mogą również spróbować swoich sił.

Skrót meczu 26 kolejki sezonu 2017/18 - K.S. Clepardia przekonująco pokonuje (3-0) drużynę z czołówki tabeli - Górnika Wieliczka:@AM


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2019-03-22 15:30

2019-03-19 18:53

2019-03-19 10:28
Premium

2019-03-12 12:20