Aktualności

Bramkarze poszukiwani do ligi niemieckiej!

Bramkarze do ligi niemieckiej.
Jesteś bramkarzem i jesteś gotowy na wyjazd do Niemiec spróbować swoich sił w tamtejszych ligach? Ten wpis jest dla Ciebie!


Drużyna piłkarska składa się z dziesięciu zawodników grających w polu i zawodnikom nie będącym bramkarzami stosunkowo łatwiej jest znaleźć nowy klub, jeśli nie odnajdują się w dotychczasowym, tym bardziej jeśli są na tyle uniwersalni, że mogą grać na kilku pozycjach. Bramkarz, niestety, jest tylko jeden i zawodnikom na tej pozycji o wiele ciężej jest znaleźć nowy klub. A jak wiadomo - Polska słynie ze świetnych bramkarzy i dlatego często, ze względu na ich nadmiar, wielu znakomitych golkiperów ma problemy ze zmianą klubu.

____________________________________________________________________

Szukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz się wypromować? >> ZAREJESTRUJ SIĘ W NASZYM SERWISIE I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________

I tu ze świetną ofertą przychodzi Andrzej Mazur działający na rynku niemieckim i austriackim. Poszukiwani są bramkarze do niższych lig w Niemczech, na poziomach 5-7 tamtejszych rozgrywek. Należy jednak pamiętać, że poziom tych lig jest o wiele wyższy niż ich odpowiedniki w Polsce. Kluby na tych poziomach są o wiele lepiej zorganizowane, a skauting jest o wiele bardziej rozwinięty i istnieje realna szansa na trafienie w orbitę zainteresowań klubów z wyższych lig.

Andrzej Mazur nawiązał współpracę z kilkoma użytkownikami naszego serwisu, a niektórych z nich umieścił w zagranicznych ligach. Wojtek Ren przed rundą wiosenną zeszłego sezonu trafił do 5 ligi niemieckiej (pisaliśmy o tym tutaj), gdzie na wiosnę świetnie się odnalazł i pomógł wydostać się ze strefy spadkowej VfB Krieschow, tym samym wymiernie przyczyniając się do utrzymania drużyny w liidze, strzelając kilka ważnych bramek.Zatem, jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie podbicia ligi niemieckiej, poznania nowej kultury, nauki nowego języka napisz do nas tutaj lub skontaktuj się bezpośrednio z Andrzejem Mazurem (kontakt w profilu).

Życzymy odważnych decyzji i mądrych wyborów, a Wasze przyszłe sukcesy chętnie opiszemy na naszych łamach.

@AM

 


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2018-09-20 01:23

2018-09-17 23:28
Premium

2018-09-11 21:24

2018-09-10 20:51