Aktualności

Weź udział w IV edycji projektu Ty Też Masz Szansę!

Ty Też Masz Szansę - IV edycja.
Facebook.com/TTMSZ
Zgłoś swoją kandydaturę do udziału w test meczu, zupełnie za darmo. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby wziąć udział w testach w Warszawie pod koniec czerwca.


Wielkimi krokami zbliża się IV edycja test meczów organizowanych przez twórców projektu Ty Też Masz Szansę. 23 czerwca w Warszawie na obiektach Escola Varsovia rozegrane zostaną dwa test mecze: jeden dla zawodników z roczników 1998-99 i drugi dla roczników 2000-2001. Jest to śswietna okazja, by zaprezentować się skautom, trenerom i działaczom sportowym zaproszonym na to wydarzenie. Wyjątkowe w tym projekcie jest to, że udział w test-meczu jest darmowy, a jedyny koszt jaki  zawodnik musi ponieść, to koszt dotarcia na miejsce rozgrywanych spotkań. Z naszych informacji wynika, że jeszcze ponad połowa z 44 dostępnych zaproszeń na test mecz w czerwcu czeka na swoich adresatów. Zgłoszeń możecie dokonywać bezpośrednio na stronie projektu TTMSZ.pl lub na fanpagu, gdzie znajdziecie również wszelkie szczegóły dotyczące testów.

Za darmo, ale… Czyli dla kogo organizowane są testy.

Na test mecz IV edycji projektu może zgłosić się każdy piłkarz urodzony w latach 1998-2001, bez względu na ligę, w której gra – może być nawet C klasa. Jednak zaproszenie do wzięcia udziału otrzyma 44 specjalnie wyselekcjonowanych zawodników przez twórców projektu na podstawie raportów skautów współpracujących z TTMSZ rozsianych  praktycznie po całym kraju. Obecnie z TTMSZ współpracuje ponad 40 skautów, a ich liczba wzrasta z każdym miesiącem. I tu właśnie kryje się największa różnica, i zaleta zarazem, testów organizowanych przez TTMZ,  w odróżnieniu do większości test meczów organizowanych w Polsce. Większość testów jest organizowanych za opłatą i praktycznie każdy, kto jest gotów zapłacić wpisowe ma zagwarantowany udział w testach. Udział w testach TTMSZ jest darmowy, ale najpierw trzeba wywalczyć sobie zaproszenie – piłkarze zgłaszający swój udział są najpierw oglądani przez skautów w meczach ligowych (przynajmniej raz), dodatkowo prowadzony jest wywiad środowiskowy, oglądane są materiały wideo z meczów i dopiero potem do najlepszych są wysyłane zaproszenia. Dlatego już samo zaproszenie na testy jest sukcesem.

Wszelkie szczegóły IV edycji TTMSZ poniżej (kliknij w obrazek):

Czy warto się zgłosić nawet, jeśli nie zdobędziesz zaproszenia?

Odpowiedź jest krótka i prosta – warto! Przede wszystkim dlatego, że trafisz do bazy danych twórców projektu i jeżeli nie wywalczysz zaproszenia w danej edycji, to pozostajesz w orbicie zainteresowań i możesz takie zaproszenie otrzymać do kolejnej edycji (jeśli się zmieścisz w widełkach wiekowych). Dodatkowo, TTMSZ współpracuje z wieloma trenerami / klubami i gdy zdarzy się tak, że będzie poszukiwany piłkarz o podobnym profilu do twojego, może zostać zaproponowana twoja kandydatura.  Podobnie sytuacja się ma w przypadku zawodników, którzy wzięli udział w test meczu, ale  nie otrzymali potem żadnej propozycji – trzeba pamiętać, że taki mecz to tylko 90 minut i akurat mogłeś nie wstrzelić się z formą. Dlatego warto próbować, nawet wielokrotnie, bo im więcej razy weźmiesz udział w testach, tym więcej osób cię obejrzy przez co zwiększysz swoje szanse na otrzymanie propozycji współpracy z klubu lub menadżera czy agencji. I tu chcemy nadmienić, że nie negujemy idei testów płatnych – wręcz przeciwnie, trzeba próbować do skutku, a każdy sposób, który może pomóc w rozwoju kariery jest dobry, o czym zresztą pisaliśmy na naszych łamach.

Kto stoi za projektem Ty Też Masz Szanse.

Założycielami projektu są Emil Kot oraz Mariusz Dąbrowski, jednak to ten pierwszy jest twarzą medialną całego przedsięwzięcia i jego kołem zamachowym. Po zdegradowaniu Polonii Warszawa do IV ligi Emil Kot był drugim trenerem Czarnych Koszul asystując Piotrowi Dziewickiemu. Obecnie jest trenerem PFC Victoria London, w którym grają głównie Polacy, którzy wyemigrowali do Anglii. Samemu będąc także skautem i trenerem w Anglii wystarcza mu czasu i energii na zarządzanie stamtąd projektem TTMSZ wraz z Mariuszem Dąbrowskim.

____________________________________________________________________

Szukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz się wypromować? >> ZAREJESTRUJ SIĘ W NASZYM SERWISIE I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Warto dodać, że założyciele na swoim projekcie nic nie zarabiają, tak samo jak skauci, którzy z nim współpracują. Całe przedsięwzięcie jest prowadzone dla idei oraz chęci pomagania zawodnikom z niższych lig,  nierzadko z małych miejscowości. Jednak koszty zorganizowania takich testów sięgają kilku tysięcy złotych i trzeba je skądś pozyskać. Na portalu Zrzutka.pl została uruchomiona zbiórka właśnie na ten cel, gdzie każdy może wpłacić, choćby najmniejszą kwotę wspierając tę szczytną ideę i być może przyczyniając się w ten sposób do rozwoju kariery jakiegoś utalentowanego zawodnika. Pamiętajcie, że karma wraca i być może, że taką szansę otrzymasz także i ty… za darmo!

>> WESPRZYJ 4 EDYCJĘ TTMSZ DOWOLNĄ KWOTĄ <<

A że warto dołożyć się do tego projektu niech świadczy przykład Daniela Smugi, który właśnie dzięki udziałowi w jednej z edycji TTMSZ trafił z 3-ligowej Victorii Sulejówek do Górnika Zabrze i ma już za sobą debiut w Ekstraklasie. Smuga to jak dotąd najgłośniejszy sukces TTMSZ, ale wielu innych zawodników otrzymało propozycje z klubów z niższych lig, wielu wciąż jest intensywnie obserwowanych i zapewne liczba piłkarzy, którym zgłoszenie do TTMSZ pomogło w rozwoju będzie rosła z każdą edycją.

I na koniec pamiętaj – teraz już nie ma wymówek, że nikt nie dał ci szansy, że nikt nie przyjechał na twój mecz, żeby cię obejrzeć. TTMSZ pozwala ci tę szansę dać sobie samemu! Zatem nie czekaj dłużej, wyślij zgłoszenie, a być może zobaczymy się już 23 czerwca w Warszawie – SPORTFOLIO.pl też tam będzie!

@AM


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2019-06-24 19:16

2019-06-20 15:09

2019-06-17 15:29

2019-06-14 20:18