Aktualności

Jak być szybszym piłkarzem - trening indywidualny.

Jak być szybszym piłkarzem - Radowicz
fot. youtube / Damian Radowicz
Ponad 30 ćwiczeń na poprawę szybkości na boisku prezentuje Damian Radowicz wraz ze swoimi podopiecznymi.


Mówi się, że z szybkością trzeba się urodzić i że nie da się jej wytrenować. To zapewne prawda, ale prawą jest też fakt, że szybkość na pewno można poprawić. Nie z każdego piłkarza da się zrobić Garetha Bale'a, ale za pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń szybkość większości piłkarzy można zwiększyć. A skoro szybkość w dzisiejszym futblolu odgrywa bardzo duże znaczenie, to warto nad tym elementem systematycznie pracować, by z czasem osiągnąć wymierne efekty.

____________________________________________________________________

Szukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz się wypromować? >> ZAREJESTRUJ SIĘ W NASZYM SERWISIE I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Oto ponad 30 ćwiczeń, które można wykonywać indywidualnie, bez konieczności włączania specjalistycznego sprzętu:Damian Radowicz jest byłym piłkarzem, który w barwach Widzewa zadebiutował w Ekstraklasie w młodym wieku. Niestety, niedługo po wymarzonym debiucie kontuzja achillesa brutalnie przerwała jego świetnie zapowiadającą się karierę. Mimo wielu komplikacji zawodnik nie poddał się i z całych sił walczył o powrót na boisko. Oto jego historia:Ostatecznie na boisko udało mu się wrócić, choć nie na najwyższym poziomie rozgrywkowym i obecnie kontynuuje karierę w III-ligowym Sokole Aleksandrów Łódzki. Dodatkowo, chcąc pozostać przy piłce na dłużej, postanowił też zostać trenerem, a swoją wiedzę poszerza również z zakresu motoryki i żywienia. Jego zaangażowanie i determinacja poskutkowała zatrudniem go w roli trenera przygotowania fizycznego w Akademii Widzewa, czyli klubie, w którym debiutował w Ekstraklasie.

fot.widzew.com/Kamila Matusiak

Więcej informacji na temat treningu piłkarskiego, motoryki, żywienia, a także motywacji możecie znaleźć na jego blogu pod adresem: RadowiczDamian.pl - polecamy!

@AM


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2019-06-24 19:16

2019-06-20 15:09

2019-06-17 15:29

2019-06-14 20:18