Aktualności

Zamów własny, profesjonalny film promocyjny!

Promo wideo kamera
Nagrywanie materiałów promocyjnych
Jeśli nie masz menedżera, a skauci nie docierają na twoje mecze - to może być kluczowa inwestycja w twojej karierze.


W tekście opisującym jak stworzyć interesujące piłkarskie CV zaznaczaliśmy jak ważne jest posiadanie filmu promocyjnego, aby zainteresować swoją osobą skautów, trenerów i działaczy sportowych, gdy nie macie kogoś, kto zadba o to, by na waszych meczach pojawiali się łowcy talentów i poszukujący zawodników do swoich drużyn działacze.

Czasami jednak nagranie takiego materiału może niektórym sprawiać pewne trudności sprzętowe lub czysto techniczne. A kiedy ktoś już ma taki materiał, to często nie wie jak go odpowiednio zmontować i co zrobić z nim dalej. Teraz nadarza się okazja, która rozwiązuje te problemy. Agencja Nowakowski Football Consuling, za którą stoi wieloletni trener i menedżer Krzysztof Nowakowski, oferuje usługę nagrania takiego materiału wraz z jego montażem. Można również zamówić usługę samego montażu, jeśli posiadacie odpowiedni materiał.

Wszelkie szczegóły i warunki dotyczące zamawiania jednej z opcji znajdziecie pod tym linkiem:

>>FILM PROMOCYJNY z NOWAKOWSKI FOOTBALL CONSULTING<<

Po zamówieniu takiego filmu i ustaleniu szczegółów (termin, miejsce, godzina meczu etc.) odpowiednio przygotowani ludzie pojawią się na Waszym meczu i nagrają materiał z Wami w roli głównej, a następnie zostanie on profesjonalnie zmontowany zgodnie z wymogami i zapotrzebowaniami klubów poszukujących zawodników do swoich klubów.

____________________________________________________________________

Szukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz się wypromować? >> ZAREJESTRUJ SIĘ W NASZYM SERWISIE I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

____________________________________________________________________


Taki film można następnie wrzucić na tematyczne kanały na Youtube.com, a następnie rozsyłać po wybranych klubach - często w takich sytuacjach zawodnicy zapraszani są na testy i właśnie o taką stworzoną szansę zazwyczaj chodzi, bo najwięcej talentów marnuje się dlatego, że nigdy tak naprawdę nie dostali szansy sprawdzenia się. Zatem nie czekajcie dłużej i sami zadbajcie o własne kariery, nie czekając na ślepy los.

@AM


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2018-04-19 21:08

2018-04-19 08:41

2018-04-12 21:40
Premium

2018-04-12 15:17