Aktualności

Użytkownik SPORTFOLIO.pl podpisał kontrakt w Niemczech!

Wojciech Ren - VfB Krieschow
Wojciech Ren z przedstawicielem VfB Krieschow
Pochodzący z Poznania Wojciech Ren, wychowanek Amiki Wronki, związał się klubem niemieckiej Oberligi - VfB Krieschow.


23-letni pomocnik wcześniej grał, między innymi, w klubach angielskich: AFC Rushden & Diamonds oraz Northampton Sileby Rangers F.C. Do Niemiec trafił dzięki nawiązaniu współpracy z Andrzejem Mazurem – menedżerem piłkarskim działającym na rynku Niemieckim i Austriackim. Zarówno piłkarz, jak i menedżer są użytkownikami SPORTFOLIO.pl i właśnie za sprawą naszego serwisu nawiązali kontakt.

>> Profil Wojtka Rena w SPORTFOLIO.pl - zajrzyj!<<

Wojtek Ren w styczniu przyjechał na testy do VfB Krieschow, który w zimowym okienku transferowym szukał wzmocnień, gdyż czeka go walka o utrzymanie w Oberlidze (5 poziom rozgrywek w Niemczech). Wojtek w testach wypadł na tyle pozytywnie, że klub postanowił podpisać z nim umowę, na razie do końca rundy wiosennej, z opcją jej przedłużenia, co zapewne będzie zależało od tego, czy uda im się obronić przed spadkiem. VfB Krieschow jest na tyle profesjonalnie zorganizowanym klubem, że bardzo ambitny zawodnik, którym niewątpliwie jest pozyskany przez nich piłkarz będzie mógł w pełni skupić się tylko na swoim rozwoju piłkarskim.

W porównaniu do polskich rozgrywek, kluby z Oberligi, w której występuje nowy pracodawca polskiego zawodnika, prezentują mniej więcej poziom naszej drugiej-trzeciej ligi, w zależności od konkretnej drużyny. Kluby z Oberligi są natomiast uważnie monitorowane przez skautów klubów z wyższych lig niemieckich, co w połączeniu ze działalnością jego menedżera stwarza zawodnikowi dużą szansę rozwoju w kolejnych sezonach.

>> Profil Andrzeja Mazura w SPORTFOLIO.pl - zajrzyj!<<

Wojtek Ren może być dobrym wzorem do naśladowania dla młodych zawodników marzących o piłkarskiej karierze, bo pokazuje, że ciężką pracą i niezachwianą wiarą we własne możliwości można spełniać swoje marzenia. Na pewnym etapie kariery  współpraca z odpowiednim menedżerem staje się wręcz niezbędna dla dalszego jej rozwoju, ale Wojtek nie czekał bezczynnie aż ktoś się po niego zgłosi, tylko sam aktywnie poszukiwał kogoś, kto pomoże mu  w zarządzaniu jego dalszym rozwojem. Po założeniu profilu w SPORTFOLIO.pl, precyzyjnie opisując w nim swoje doświadczenie, aktywnie starał się wypromować go dodając ogłoszenia, odpowiadając na zaproszenia na testy czy pisząc bezpośrednio do menedżerów (był również promowany na fanpagach SPORTFOLIO). Tak właśnie trafił na profil Andrzeja Mazura, a efekty ich współpracy właśnie obserwujemy. To oczywiście dopiero początek jego przygody w Niemczech, ale gorąco wierzymy, że jego kariera będzie się dalej rozwijać, a Wojtek Ren w pełni rozwinie swój talent. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za udane występy na wiosnę!

@AM

Szukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz się wypromować? >> ZAREJESTRUJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE CV! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2018-07-19 16:05

2018-07-17 16:23
Premium

2018-07-15 22:27

2018-07-15 19:18