Aktualności

Wyjazd skautingowy ze skautem Arsenalu!

Tomek Pasieczny
Tomek Pasieczny
Wygraj ekskluzywny wyjazd z Tomaszem Pasiecznym w poszukiwaniu piłkarskich talentów! Wystarczy wygrać licytację aukcji, z której cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.


Tomasz Pasieczny, były skaut Legii i dyrektor sportowy Cracovii, od niemal czterech lat jest skautem Arsenalu Londyn na naszą część Europy. Z okazji zbliżającego się 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowił wystawić na aukcję wyjazd z nim na poszukiwanie piłkarskich talentów. Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość wybrania konkretnego meczu w Polsce, Czechach, na Słowacji lub Ukrainie w dogodnym dla siebie terminie. Do wyboru będą mecze z najwyższych poziomów rozgrywek w wymienionych krajach lub mecze młodzieżowych reprezentacji.

      >> ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W LICYTACJI ODWIEDŹ TEN LINK! <<

Ekskluzywność takiego wyjazdu, oprócz możliwości osobistego poznania Tomasza Pasiecznego, polega na tym, że można zobaczyć z bliska jak pracują skauci jednego z największych klubów na świecie. Tomasz Pasieczny zapewnia transport, zaproszenie skautingowe (często loże VIP w zależności od meczu i stadionu), fajną atmosferę, a przede wszystkim podzieli się wszelkimi tajnikami pracy skauta, którymi zwycięzca aukcji będzie zainteresowany, łącznie z jego notatkami, które podobno są nie do rozczytania :)

Kolejna edycja warsztatów skautingowych z Tomaszem Pasiecznym - zapisy!

Taki wyjazd trwa zazwyczaj jeden dzień (w zależności od lokalizacji), a Tomasz Pasieczny osobiście odbierze zwycięzcę i odstawi w umówione miejsce - szczegóły do ustalenia indywidualnie. Biorąc pod uwagę ceny grupowych szkoleń skautingowych w porównaniu do aktualnej licytowanej ceny aukcji - to prawdziwa gratka dla początkujących skautów lub osób  zainteresowanych tym zawodem! No i nie można zapominać, że dochód z aukcji w całości będzie przeznaczony na szczytny cel. ZATEM DO DZIEŁA! Aukcja kończy się w czwartek wieczorem.

Tomasz Pasieczny jest również założycielem firmy Pro Football oferującej szkolenia ze skautingu i prawa sportowego, świadczącej również wiele innych usług okołotransferowych.

 


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2019-01-20 18:40

2019-01-19 21:05

2019-01-17 17:16
Premium

2019-01-16 15:34