Aktualności

Niezwykła okazja, by zostać piłkarzem Widzewa!

Widzew Łódź - nabór.
Widzew.com
Akademia piłkarska Widzewa Łódź organizuje testy uzupełniające do drużyn młodzieżowych, dla chłopców urodzonych w latach 2000-2003.


Nieczęsto nadarza się tak wyjątkowa okazja, aby trafić do klubu z takimi tradycjami piłkarskimi jak Widzew. Zazwyczaj droga z akademii piłkarskiej do pierwszej drużyny dużego klubu jest jeszcze daleka i tylko nieliczni dostają szansę sprawdzenia się w pierwszej drużynie, która zazwyczaj występuje w Ekstraklasie lub na jej zapleczu.

W przypadku Widzewa sytuacja wygląda nieco inaczej, bo klub jest w trakcie odbudowy i obecnie występuje w 3 lidze (4 poziom rozgrywek). To oznacza, że szanse na sprawdzenie się w pierwszej drużynie mogą dostać zawodnicy, którzy jeszcze nie prezentują potencjału ekstraklasowego czy pierwszoligowego, ale za to dobrze rokują na przyszłość.

Nowy stadion Widzewa zimową nocą sfilmowany z lotu ptaka:

Warto dodać, że Widzew jest obecnie dobrze zorganizowanym klubem, grającym na nowoczesnym stadionie, a frekwencja na meczach pierwszej drużyny to absolutna czołówka w całym kraju, która niejednokrotnie przewyższała tę na meczach Legii czy Lecha, mimo rozgrywania meczy na 4 poziomie rozgrywek!

Kibice Widzewa na trzecioligowym meczu z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie:

Dlatego okazja dla chłopców z roczników 2000-2003 jest tak wyjątkowa, bo klub z taką organizacją, budżetem i potężnym sponsorem strategicznym (Murapol S.A.) zapewne będzie sukcesywnie piął się po ligowych szczeblach, a w perspektywie kilku lat wróci na boiska Ekstraklasy. Tym samym Widzew staje się niepowtarzalną okazją do sukcesywnego rozwoju swoich umiejętności wraz z klubem, który gra na coraz wyższym poziomie rozgrywek.

Aby wziąć udział w testach, które odbędą się 13 stycznia 2018 r. w Łodzi, wystarczy mieć aktualne badania lekarskie, odpowiedni sprzęt oraz zgody na testy od opiekunów prawnych oraz dotychczasowego klubu. Swoje zgłoszenie trzeba wysłać mailem do 11 stycznia, a na testy zabrać dokument potwierdzający tożsamość. Wszelkie pozostałe szczegóły naboru znajdziecie TUTAJ.

Atmosfera na meczu z Pelikanem Łowicz po bramce w końcówce meczu:

Po spełnieniu powyższych warunków nie pozostaje Wam już nic innego, jak zachwycić obserwatorów i trenerów Widzewa w połowie stycznia i wykorzystać daną sobie szansę. Wszystko w Waszych nogach, głowach i odrobinie szczęścia, którego Wam życzymy!

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz innego wsparcia - napisz do nas tutaj.

Szukasz klubu, a  nie masz menedżera? Potrzebujesz pomocy lub chcesz się wypromować? >> ZAREJESTRUJ SIĘ W NASZYM SERWISIE I STWÓRZ SWOJE SPORTOWE PORTFOLIO! - Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2018-12-08 15:16

2018-12-07 19:11

2018-11-24 21:44

2018-11-23 19:47